Wodne atrakcje

W naszej ofercie mamy do wypożyczenia sprzęt rekreacyjny, taki jak rowery wodne, łódka wiosłowa czy kajaki a do dyspozycji gości hotelowych jest bilard, wielofunkcyjne boisko a także możliwość wędkowania na pobliskim stawie czy jeziorze.

Jeżeli lubisz wędkować trafiłeś w odpowiednie miejsce! Na naszym terenie znajduję się staw w którym możesz złowić sam co nie co. Nad stawem spędzisz niezapomniane chwile ucząc dziecka wędkować jak i relaksując się.

Podziwiaj uroki Jeziora Rajgrodzkiego z naszego tarasu. Rozkoszuj się chwilą ciszy obserwując zachodzące słońce.

W upalne dni zachęcamy do spędzenia czasu na naszej plaży wygrzewając się na leżakach. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego takiego jak: kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe.

Zejście na plażę znajduje się od strony Pizzerii.

Jezioro rajgrodzkie posiada I klasę czystości, zajmuje powierzchnię ponad 1500 ha , jest wyjątkowo atrakcyjne dla wędkarzy i miłośników żeglarstwa.

W sezonie letnim można używać silników spalinowych o mocy do 6 kW.

Dysponujemy dużym drewnianym pomostem z którego bardzo chętnie korzystają wędkarze..

Jezioro jest typem jeziora sielawowo – szczupakowego, w którym żyją prawie wszystkie gatunki ryb słodkowodnych: lin, szczupak, uklejka, płoć, okoń, węgorz, miętus, karaś, kiełb, krąp, leszcz, wzdręga, sielawa.

WODNE SZLAKI – zobacz

Odwiedź nas na

Dworek Opartowo
19-206 Rajgród, Opartowo 2

   
kom. +48 501 658 257
e-mail: dworekopartowo@amir.biz.pl
REZERWACJA

tel: +48 501 658 257

24 godziny na dobę